Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Griffith English Language Institute - Brisbane

Griffith English Language Institute - Brisbane
Griffith English Language Institute - Brisbane
Okul Tipi: Kampüs.

Griffith English Language Institute (Geli), Griffith Üniversitesi resmi İngilizce dil sağlayıcısıdır. Uluslararası öğrencilere sunduğu İngilizce dil kursları ile ödül almıştır. Kurslar başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her aşamada öğrenciler için tasarlanmıştır. Mezunlarımız iş, seyahat ya da Griffith Üniversitesine geçiş yapmak için yeterlilik testine girmektedir. Akreditasyonluklar: English Australia, University English Centres. "

Brisbane'in parlak hava, yemyeşil nehir kenarı park alanları, eşsiz mimarisi ve canlı gece hayatı 2014 yılında Lonely Planet tarafından Avustralya'nın en gözde şehri seçilmesinin nedenlerinden bazılarıdır.  Bir metropolün tüm avantajlarına sahip olan Brisbane sadece 2 milyonluk nüfusu ile bir kasaba havasındadır.
Geli Griffith Üniversitesi'nin üç büyük kampüsünde yer almaktadır. Gold Coast Kampüsü Avustralya'nın en ikonik kıyılarına dayanırken, Nathan ve Mt Gravatt kampüsleri Brisbane merkezine kısa bir mesafede bulunmaktadır. Geli öğrencileri Grifftih Üniversitesi'nin tüm tesis ve hizmetlerine erişebilmektedirler.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
Okul Olanakları:
Geli öğrencileri Grifftih Üniversitesi'nin tüm tesis ve hizmetlerine erişebilmektedirler.
Sosyal Aktiviteler:
Geli Avustralya'da geçirdiğiniz zamanı en iyi şekilde değerlendirmenizi istemektedir. Ekstra akademik destek ve İngilizce'nizi geliştirmek ve yeni insanlarla tanışmanıza yardımcı olmak için özenle hazırlanmış faaliyetler sunmaktadır.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA