Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Navitas English - Perth

Navitas English - Perth
Navitas English - Perth
Okul Kapasitesi: 150-200 Öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 Öğrenci

Navitas English, 30 yılı aşkın süredir Avustralya'da göçmen ve mültecilere, uluslararası öğrenciler ve öğretmenlik eğitimi almak isteyen yerli halkına İngilizce dil eğitimi veren en büyük ve saygın kuruluştur. Navitas English, Avustralya'nın 18 lokasyonunda ve Singapur'da 1000'den fazla çalışanı ile her yıl 25,000'den fazla öğrencisine çeşitli programlar sunmaktadır. "

Navitas Avustralya'da 34 lokasyonda ve Çin, Hindistan, Endonezya, Birleşik Krallık, Kanada, Amerika Birleşik Devletleri, Zambiya, Kenya, Singapur ve Sri Lanka'da olmak üzere 59 yurtdişı şubesi bulunmaktadır.

Avustralya'da Navitas English'in sosyal aktivite programları ile yeni arkadaşlıklar kurup, ingilizce dil pratiği yaparken deneyimleyeceğiniz birçok sosyal aktivite şansı bulunmaktadır.

Navitas English, Perth'de her ikiside Northbridge'de eğitm, sanat ve kozmopolit yaratıcı noktalara kısa bir yürüme mesafesinde olan  2 merkeze sahiptir. Navitas English, üniversite hazırlık kursları olan akademik kurslarını dünya standartlarında olanaklara sahip Central Institute of Technology'de vermektedir. Newcastle sokağında bulunan merkezde ise diğer kurslar verilmektedir. Her iki lokasyon da Perth tren istasyonuna ve otobüs duraklarına yakındır.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA