Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Ability English - Melbourne

Ability English - Melbourne
Ability English - Melbourne
Okul Tipi: Şehir Merkezi.

Ability English Sydney ve Melbourne'de bulunan iki kampüsünde, dünyanın her yerinden gelen öğrencilere kaliteli ve ekonomik kurslar sunan bir dil okuludur. Ability English'de 3 önemli soru cevap üzerini eğitim verilmektedir. Neye ihtiyacın var? Gelecekteki işvereninizin ihtiyacı nedir? İngilizce öğretimi konusunda yeni fikirler nelerdir? Okulun Study in Australia, ACPET ve English Australia kurumlarında akreditasyonlukları bulunmaktadır.  "

Melbourne 2011 yılında dünyanın en yaşanılabilir şehri seçilmiştir. Çok güvenli ve kuzurlu bir şehir olmasının yanında yapılacak bir çok aktivite de bulunmaktadır. Melbourne mükemmel restoranlar, harika barlar ve ülkenin en iyi sanat galerilerinde bazılarına sahiptir. Melbourne'de bir festival her zaman vardır; komedi festivali, sanat festivalleri, müzik festivalleri gibi. Melbourne'de toplu taşıma oldukça yaygındır. Çoğu yerde tramway ve tren sistemi bulunmaktadır. 

Ability English Melbourne Kampüsü:
  • Flinders Strees istasyonuna yakın
  • Otobüs ve tren duraklarına yakın
  • The Yarra River, Federation Square ve Royal Botanic Gardens'a yürüme mesafesinde
  • Müze ve galerilere yakın
  • Ana alışveriş merkezine yakın
  • Queen Victoria marketine yakın

Okul Olanakları:
Modern aydınlık sınıflar, Bilgisayar odası, Wireless, Mutfak, Yemek salonu, Mikrodalga fırın, Video kamera, Multimedya kütüphane, Dua odası, Ücretsiz sıcak içecek
Sosyal Aktiviteler:
Ability English'in sosyal programları İngilizcenizi geliştirmek ve yaşam için harika arkadaşlıklar kurmanıza yönelik özenle hazırlanmıştır.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA