Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Kings Colleges - New York

Kings Colleges - New York
Kings Colleges - New York
Okul Tipi: Kampüs.

1957 yılında kurulmuş olan Kings Colleges, Londra, Oxford, Brighton, Bournemouth, Boston ve New York'da faaliyet göstermektedir. Yurtdışı dil eğitiminde 60 yıllık tecrübeye sahip olan Kings Colleges'ın ana felsefesi İngilizceyi “yaşayarak öğretme” üzerine kuruludur.  "

New York kadar heyecan verici dünyada sadece bir kaç tane şehir vardır. New York'da aradığınız heyecan, tarih, kültür ya da eğlence olsun, asla ve asla hayal kırıklığı yaşamazsınız. Manahattan adası dünyanın en ikonik ve turistik yerlerine ev sahipliği yapmaktadır bu neden mutlaka görülmesi gerekmektedir. Empire State binası, Times meydanı ve Broodway göreceğiniz yerlerden sadece bir kaç tanesidir.
King's New York merkezi üniversite partneri olan Concordia College'ın kampüsünde bulunmaktadır. 1881 yılında kurulan Concordia University'nin bir parçası olan Concordia College, dört yıllık karma liberal sanatlar üniversitesidir. Concordia College yaşamak ve eğitim almak için harika bir konumdadır. Kampüs Manhattan'ın kalbine trenle 30 dakikalık mesafededir. 
Sunulan Programlar:
Konaklama Türleri:
  • Yurt
Okul Olanakları:
İyi donatılmış geniş derslikler, İyi donanımla kütüphaneler, Sahne sanatları ve ibadet merkezi, Tam boyutlu spor salonu, Ağırlık odası, Fitness, Spor eğitim merkezi, Squash kortları, Kapalı ve açık tenis kortları.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA