Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ILSC - Yeni Delhi

ILSC - Yeni Delhi
ILSC - Yeni Delhi
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 11 sınıf

ILSC ilk dil okulunu 1991 yılında Vancouver'da açmıştır. Dinamik ve kaliteli eğitim programlarıyla, her zaman en iyi teknolojiyi kullanmaya özen göstererek 20 yılı aşkın bir süredir dil eğitimi vermektedir.  "

Hindistan'ın canlı, hareketli başkenti eski kültürüyle modern mega şehir enerjisini bir araya getiriyor. 22 milyon insanın enerjisiyle zenginleşen bir ortamda İngilizce öğrenin. Genç bir metropol olan Yeni Delhi antik kentlerin kalıntıları üzerine kurulmuştur. Tarihi anıtların ve modern yüksek teknoloji endüstrisinin, renkli gece hayatının ve muhteşem alışveriş ve yemek seçeneklerinin büyüleyici bir karışımı olan Yeni Delhi, duyular için bir bayramdır. Aynı zamanda, Hindistan'ın Tac Mahal, Rajasthan ve görkemli Himalaya Tepesi İstasyonları gibi en iyi turistik yerlerinin bazıları için uygun bir başlangıç noktasıdır. 

ILSC-Yeni Delhi kampüsü, transit, büyük alışveriş ve ihtiyacınız olan tüm olanaklara yakın Güney Delhi'de elverişli bir konuma sahiptir.

Kampüs Özellikleri: 
  • Küçük okul hissi, yeerl Hint öğrencilerle dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle birleştiriyor.
  • Öğrenciler için ücretsiz bir dizi etkinlikler sunulmaktadır. Yemek kültürü dersleri, dans dersleri ve daha fazlasıyla Hint kültürü hakkında bilgi edinin!
  • Sabah Yoga dersleri herhangi bir çalışma programına eklenebilir - menşei ülkesindeki bu muhteşem uygulama hakkında bilgi edinin.
  • İngilizce öğrenme macerasını Hindi Sertifika Programı ile tamamlayın ve Hindistan'daki günlük yaşamınızda size yardımcı olacak Hintçe temellerini geliştirin.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
Okul Olanakları:
Bilgisayar laboratuvarı, öğrenci salonu, mutfak, Wifi, ibadet odası.
Sosyal Aktiviteler:
Öğrenciler için ücretsiz bir dizi etkinlikler sunulmaktadır. Yemek kültürü dersleri, dans dersleri ve daha fazlasıyla Hint kültürü hakkında bilgi edinin! Okul sonrası aktiviteler, haftasonu gezileri, okul içi aktiviteler.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA