Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Kings Colleges - Boston

Kings Colleges - Boston
Kings Colleges - Boston
Okul Tipi: Kampüs.
Okul Kapasitesi: 150 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: ortalama 10, maksimum 16 öğrenci

1957 yılında kurulmuş olan Kings Colleges, Londra, Oxford, Brighton, Bournemouth, Boston ve New York'da faaliyet göstermektedir. Yurtdışı dil eğitiminde 60 yıllık tecrübeye sahip olan Kings Colleges'ın ana felsefesi İngilizceyi “yaşayarak öğretme” üzerine kuruludur.  "

Kings Colleges Boston Dil Okulu Boston'ın en köklü okullarından birisi olan Pine Manor College Kampüsü içerisinde yer almaktadır. 1911 yılında kurulmuş olan Pine Manor College, Boston şehir merkezine toplu taşıma ile sadece 20 dakika uzaklıkta, Chestnut Hill’de bulunmaktadır. Kampüs 33 hektarlık yemyeşil bir alana kurulmuştur. Geleneksel mimarinin izlerini taşıyan Pine Manor College aynı zamanda modern akademik ve sosyal imkanlara da sahiptir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Kütüphane, bilgisayar merkezi, dil laboratuarı, geniş eğitim materyalleri ve kitap arşivi, bilim merkezi, 80 bilgisayarlı multi-medya merkezi, tüm öğrenciler için internet erişimi, basketbol sahası, voleybol sahası, badminton sahası, spor merkezi, kampüs içinde yurt, kablolu TV ve videolu öğrenci salonları, yerel alışveriş merkezlerine ücretsiz servis ve akademik destek imkanı
Sosyal Aktiviteler:
Partiler ve kutlamalar, Kültürel geziler, Spor faaliyetleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA