Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!

English in Chester

English in Chester Dil Okulu
English in Chester
Kuruluş Tarihi: 1976
Akreditasyonlar: British Council.
English in Chester, 1976 yılında kurulmuş ve hala kurucusu tarafıdan yönetilmektedir. Öğrencilerine birinci sınıf hizmet verebilmek için kendisini sürekli yenileyerek yeni eğitim yaklaşımlarıyla eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Çoğu on yıldan fazla deneyimi olan öğretmenlerle daima kalite standartlarını yüksek tutmaktadır. English in Chester, modern eğitime başarılı bir şekilde adapte edilmiş tarihi bir binada eğitim vermektedir. 

Okul milliyet karışımı konusunda oldukça hassas davranmaktadır. Okul içinde ve dışında öğrenme ortamları sunarak öğrencilerle bireysel olarak ilgilenmekte ve onların süreçlerini takip etmektedir. Aynı zamanda bir çok yaş grubuna yönelik farklı programları bulunmaktadır.

Okul eğitimin yanında öğrencilerin sosyal hayatlarına da önem vermektedir. Her programa göre özenle hazırlanmış etkinlik programları öğrencilerin yaş gruplarına göre ilgi alanlarıyla örtüşecek şekilde hazırlanmakta olup her bir etkinlik ücreti ayrıdır ve öğrenci kendi tercih ettiği programların ücretini ödeyerek kendi etkinlik takvimini oluşturmaktadır. 

English İn Chester, Chester'da bulunan ve British Council tarafından akredite edilen tek okuldur. Diğer üyelikleri: English UK, Business English UK, IALC, The English Network (TEN), Cambridge English. 

Genel İngilizce (17+)
  • Route A: Beceri & İletişim
  • Route B: Gençler için Uzmanlık İngilizcesi
  • Route C: Sınav Kursları
  • Route D: Universite Hazırlık
25+ Genel İngilizce
50+ Kursları
Sınav Hazırlık
Gençler için Kurslar
Grup Programları
İş ve Mesleki İngilizce
  • Course A: Uzmanlık Grup Dersleri
  • Course B: Kombine Kurslar
  • Course C: Öğretmen kursları/Uzman Kursları

English in Chester dil okullarının tüm listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Diğer Okullar

YURTDIŞI DİL OKULU ARA