Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Westbourne Academy School of English - Westbourne - Bournemouth

Westbourne Academy School of English - Westbourne - Bournemouth
Westbourne Academy School of English - Westbourne - Bournemouth
Okul Tipi: Şehir Merkezi.

Westbourne Academy, Bournemouth kumsallarına ve plajlarına sadece 1 kilometre uzaklıkta, alışveriş merkezlerine sadece 500 metre mesafede kıskanılacak bir konumda bulunmaktadır. Bu bölgede bankalar, postane, uluslararası restoranlar, klasik İngiliz pubları ve birçok mağaza bulunmaktadır.  "

Bournemouth'da üniversite, kolej ve dil okulunda eğitim alan 30.000'den fazla öğrenci vardır. Bu şehir lisans veya benzer düzeyde çalışmalara devam etmek isteyen öğrenciler için ideal bir yerdir. Westbourne Academy'nin üniversiteler ve kolejlerle resmi bağlantıları vardır ve başvurmak isteyen öğrencilere ücretsiz olarak hizmet sunmaktadır. 
Okul içerisinde gün boyu iyi yemekler sunan birinci sınıf bir kafeterya bulunmaktadır. Yüksek kaliteli mutfak öğrenciler için özel günlerde akşam yemekleri de sunmaktadır. Ayrıca güzel bir bahçe, içerisinde masa tenisi olan öğrenci salonu ve bir dinlenme odası vardır. 
Westbourne Academy'nin bilgisayar odası tüm öğrencilerin kullanımına açıktır. Bu tesis öğrencilere okuma, yazma ve dinleme pratiği yapabilecekleri cd'ler ve diğer malzemeler ile donatılmıştır. Öğrenciler ayrıca ödev, proje çalışmaları, yazma uygulamaları ve özgeçmiş için bilgisayar odasını kullanabilmektedirler. 

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
Sosyal Aktiviteler:
Football, Volleyball, Beach Volleyball, Ten Pin Bowling, Horse Riding, Golf, Tennis, Wind Surfing, Swimming, Badminton, Squash, Rugby, Hockey, Old Pub Tours, Bowling, International Food Evenings, Film Evenings, Themed Discos, Boat Cruises, Theatre Vists, Laser Quest, Cinema, Theatre, Concert, Disco.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA