Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Converse International School of Languages - San Diego

Converse International School of Languages - San Diego
Converse International School of Languages - San Diego
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Sınıf Kapasitesi: 8

Converse International School of Languages (CISL) dil okulunun amacı, öğrencilerin etkili ve kendilerine güvenerek İngilizce konuşmalarına yardımcı olmaktır. Converse International School of Languages (CISL), 40 yılı aşkın deneyimi ile etkili dil öğreniminde uluslararası öncü konumdadır. "

Dünyanın en çok arzu edilen şehirlerinden birini keşfetmek için gelin!
Güzel iklimi, güneşli gökyüzü ve güzel plajları, adaları, yarımadaları ile bu modern, güvenli ve temiz şehir dünyanın her yerinden insanlar çekiyor. San Diego'nun sıcak havası golf, tenis, yelken gibi açık hava sporlarının yıl boyunca tadını çıkartmanızı sağlayacaktır. 
CISL San Diego okulu şehir merkezinde ve toplu taşıma araçlarına yakın bir konumdadır. San Diego Bay okula yürüme mesafesindedir. Embarcadero boyunca yürüyün ve güzel Coronado Adası manzarasının tadını çıkarın. Okul Horton Plaza Alışveriş Merkezine, Tarihi Gaslamp Quater ve yeni beyzbol stadyumuna kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca Balboa Park ve San Diego Hayvanat Bahçesi'de oldukça yakındır.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Sosyal Aktiviteler:
Kayaking, SeaWorld, Balboa Park, Baseball, Whale watching, Pacific Beach, Little Italy, San Diego Zoo, Beach Volleyball, Football, Rock Climbing, Bowling, Biking, Inline Skating, Skateboarding, Hiking, La Jolla, Sailing, Seaport Village, Coronado Beach, Surfing, Golf.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA