Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

CultureWorks - King's University College

CultureWorks - King's University College
CultureWorks - King's University College
Okul Tipi: Kampüs.
Okul Kapasitesi: 60

CultureWorks Ottowa'da Carleton University, Oshawa'da University of Ontario Institute of Technology ve Durham College, London'da King's Western University College, Brescia University College ve Western University kampüslerinde kaliteli İngilizce Dil ve Akademik amaçlı İngilizce programları sunan Kanadalı bir dil okuludur. Kurulduğu 1998 yılından bu yana, EAP programıyla binlerce uluslararası öğrenciyi Kanada'daki lisans ve lisansüstü sınıflara başarılı bir şekilde hazırlamıştır. CultureWorks'un Kanada'da altı üniversite ve kolejle olan partnerliği sayesinde, partner üniversitelere başlamadan önce güvenli ve sıcak şehirlerde CultureWorks programlarına başlayarak şartlı kabul alabilirsiniz.  "

London Güneydoğu Ontario'da yer alan bir şehirdir. Şehir birçok müzikal ve sanatsal etkinliğinin yanı sıra Forest City Yol Koşusu etkinliğine de ev sahipliği yapmaktadır. Düzenlenen festivaller kentin ekonomisine katkı sağlamaktadır ancak ekonomisi daha ziyade eğitim, sağlık araştırmaları, sigortacılık ve bilgi teknolojileri sektörleri merkezlidir.

CultureWorks London'da King's University College'ın kampüsünde öğrencilere Genel İngilizce ve Akademik İngilizce programları sunmaktadır. Eğitimleri boyunca öğrenciler King's University College'ın tüm tesislerinden ve imkanlarından faydalanma hakkına sahiptirler.

King's University College mezunlarının %93'ü altı ay içerisinde kendi alanlarında bir işe yerleşmişlerdir. King's University College Sanat, İş ve Sosyal bilimler alanlarında lisans ve lisans üstü programlarda mükemmel derecede öğretim imkanları sunmaktadır. 1954 yılında kurulan King's University College, Batı Üniversitelerine bağlı Katolik bir eğitim kurumudur ve tüm inançlara ve geleneklere göre öğrencileri ağırlamaktadır.
 
Okulun ilk günü bir CultureWorks'un tecrübeli bir öğrencisi ya da mezunu size oryantasyon eğitimi verecektir. Sizinle bir dostçasına ilgilenen bu kişi size kampüsü tanıtacak, çevre hakkında bilgiler verecek ve tüm sorularınızı yanıtlayacaktır. 
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Rezidansları
Sosyal Aktiviteler:
CultureWorks aktivite ekibi öğrencilerin katılabilmesi için heyecan verici aktiviteler düzenlemektedir. Etkinlikler yerel ve kampüs etkinlikleri olarak sunulmaktadır.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA