Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

CultureWorks - Western University

CultureWorks - Western University
CultureWorks - Western University
Okul Tipi: Kampüs.

CultureWorks Ottowa'da Carleton University, Oshawa'da University of Ontario Institute of Technology ve Durham College, London'da King's Western University College, Brescia University College ve Western University kampüslerinde kaliteli İngilizce Dil ve Akademik amaçlı İngilizce programları sunan Kanadalı bir dil okuludur. Kurulduğu 1998 yılından bu yana, EAP programıyla binlerce uluslararası öğrenciyi Kanada'daki lisans ve lisansüstü sınıflara başarılı bir şekilde hazırlamıştır. CultureWorks'un Kanada'da altı üniversite ve kolejle olan partnerliği sayesinde, partner üniversitelere başlamadan önce güvenli ve sıcak şehirlerde CultureWorks programlarına başlayarak şartlı kabul alabilirsiniz.  "

London Güneydoğu Ontario'da yer alan bir şehirdir. Şehir birçok müzikal ve sanatsal etkinliğinin yanı sıra Forest City Yol Koşusu etkinliğine de ev sahipliği yapmaktadır. Düzenlenen festivaller kentin ekonomisine katkı sağlamaktadır ancak ekonomisi daha ziyade eğitim, sağlık araştırmaları, sigortacılık ve bilgi teknolojileri sektörleri merkezlidir.

The University of Western Ontario Kanada'da en eski ve en tanınmış üniversitelerden biridir. 1878 yılında kurulan Western University, Batı Kanada'nın önde gelen yoğun-araştırma üniversiteleri arasında en iyi lisans eğitimi deneyimini sunuyor. Western University , 300 akademik program ve 12 fakülte genelinde 2000'den fazla kurs seçenekleri sunmaktadır. 

CultureWorks London'da Western University'nin kampüsünde öğrencilere Genel İngilizce ve Akademik İngilizce programları sunmaktadır. Eğitimleri boyunca öğrenciler Western University'nin tüm tesislerinden ve imkanlarından faydalanma hakkına sahiptirler.

Okulun ilk günü bir CultureWorks'un tecrübeli bir öğrencisi ya da mezunu size oryantasyon eğitimi verecektir. Sizinle bir dostçasına ilgilenen bu kişi size kampüsü tanıtacak, çevre hakkında bilgiler verecek ve tüm sorularınızı yanıtlayacaktır. 
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Rezidansları
Sosyal Aktiviteler:
CultureWorks aktivite ekibi öğrencilerin katılabilmesi için heyecan verici aktiviteler düzenlemektedir. Etkinlikler yerel ve kampüs etkinlikleri olarak sunulmaktadır.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA