Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Scuola Leonardo da Vinci - Siena

Scuola Leonardo da Vinci - Siena
Scuola Leonardo da Vinci - Siena
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 150 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: ortalama 12 öğrenci

Scuola Leonardo da Vinci, 1977 yılından bu yana yüksek kaliteli dil eğitimini İtalya'nın dört önemli şehri olan Floransa, Milano, Roma ve Siena merkezlerinde vermektedir. İtalyanca dil kurslarını geniş bir yelpazede ve yıl boyunca başlayan esnek bir program ile sunmaktadır.  "

Scuola Leonardo da Vinci ortaçağ tarihinin merkezi Sienada bulunmaktadır. Okul, tarihi bir binada, eski binalarla, mağazalarla ve müzelerle çevrili bir yerdedir. Okulun rahat atmosferinde öğrenciler kendilerini evlerindeki kadar rahat hissedebilirler. Geniş sınıflar ve teras ile arkadaşlarıyla vakit geçirebilirler. Okul personeli her zaman öğrencilerin hizmetinde olup, her türlü sorunlarına çözüm bulmaya çalışırlar. Öğrencilere birçok müze, restorant, disko, spor salonu ve kafede indirim sağlayacak öğrenci kartı okulun ilk günü öğrencilere verilmektedir. 
Okul, dinamik ve profesyonel ekibi ile başarılı ve kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Her yıl 50 farklı ülkeden öğrenci kabul edilmektedir. 

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
Ferah ve geniş derslikler, ücretsiz Wi-Fi, havaalanı transfer hizmeti, ortak kullanımlar için bir oda, herhangi bir hastalık durumunda yardım hizmeti, fax ve e-mail alımı ücretsizdir, engelli öğrenciler için uygun sınıflar
Sosyal Aktiviteler:
Sosyal ve kültürel aktiviteler, şehir turları

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA