Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Oxford International English Schools - San Diego

Oxford International English Schools - San Diego
Oxford International English Schools - San Diego
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 200 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 14 öğrenci

* ISIS Schools 1 Ocak 2016 tarihi itibariyle UIC English olarak İngilizce dil eğitimi vermeye devam etmektedir. * UIC English'in 01 Eylül 2016 tarihi itibariyle ismi Oxford International English Schools olarak değiştirilmiştir. Oxford International English Schools 1991 yılında David Brown ve Robert Darell tarafından kurulmuş olup İngiltere ve Kanada'da her yaştan kişiye İngilizce eğitimi vermektedir. Konuksever, içten ve profesyonel öğretmenler eğitimi en verimli şekilde sunabilmek için öğrencilere kurs süresi boyunca rehberlik etmektedirler. Oxford International English Schools İngiltere'de Londra merkez-Greenwich, Oxford International English Schools Oxford, Oxford International English Schools English Brighton; Kanada'da Toronto ve Vancouver olmak üzere 6 merkezde eğitim alternatifi bulunmaktadır. "

Oxford International English Schools San Diego dil okulu, şehrin hareketli Gaslamp Querter bölgesinde yer almaktadır. Çeşitli uluslararası mutfaklar sunan düzinelerce restoran, şehir merkezindeki büyük alışveriş merkezi, gece kulüpleri, San Diego'nun modern birinci lig beysbol stadyumu ve güzel sahili birkaç dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Okul, bilgisayar laboratuvarı ve özel eğitim merkezi olan bir öğrenim merkezi, ücretsiz Wi-Fi ve hafif yemek büfesi olan bir öğrenci oturma salonu sunmaktadır.

Oxford International English Schools San Diego merkezi 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren Eurocentres dil okullarından devralınmıştır.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Hotel
Okul Olanakları:
Eğitim merkezi, Öğrenci salonu, Otomat makineleri, Kablosuz internet bağlantısı (Wifi)
Sosyal Aktiviteler:
San Diego Hayvanat Bahçesi, Açıkhava tiyatrosu, Disneyland, Hollywood, Meksika gezileri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA