Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Anglo Continental - Bournemouth

Anglo Continental - Bournemouth
Anglo Continental - Bournemouth
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 600 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 16 öğrenci

Anglo-Continental 60 yıldan uzun süredir 120 farklı ülkeden 400.000’den fazla öğrenciye İngilizce dil kursları düzenlemektedir.  "

Anglo-Continental’in kampusu, Bournemouth sehir merkezine yürüyüs mesafesindedir ve Birlesik Krallik içindeki en büyük kampus alanlarından bir tanesi olup, Ingilizce ögrenmek için modern ve mükemmel olanaklara sahiptir.

Popüler self servis restoranın ödül kazanmış bahçelerine dogru açılan terasında her damak tadına uygun yiyecek ve içecekler sunulmaktadır. Okulda düzenli olarak her türlü sosyal ve kültürel aktiviteler düzenlenir.

Bournemouth, Ingilizce ögrenmek için popüler bir turizm destinasyonu olmanin yani sira Ingiltere’nin Güney Kıyısındaki en rağbet gören sahil tatil şehridir. Bu üniversite sehri Londra’dan sadece iki saat uzakliktadir ve hem havadan hem de tren ve kara yolu ile mükemmel ulasim olanaklarina sahiptir. Canli sehir yasami içinde birçok ünlü magazalar ile restoranlar, kafeler, sinemalar, tiyatrolar, muhtesem güzellikte parklar ve bahçeler, mini golf alanlari, bir akvaryum ve hatta sicak hava balonlari ile seyahat yer alır. Bournemouth ayni zamanda Avrupa’nin ilk insan yapimi sörf alani dahil birçok spor ve eglence aktivitelerine de ev sahipligi yapmaktadir.

Bournemouth ve Anglo-Continental egitim ve eglence açısından ve Ingiltere’de geçireceğiniz süre içinde unutulmaz anılar yasayacağınız en mükemmel yer olma özelliğini korumaya devam etmektedir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Hotel
Okul Olanakları:
Multimedya merkezi, lisan laboratuari, özel çalisma odalari, genis bir amfi tiyatro ve ücretsiz internet erisimi, yeni güneşlenme terası ve bahçe, geniş self-servis bir restoran
Sosyal Aktiviteler:
Kültürel geziler, okul içi aktiviteler, partiler ve kutlamalar

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA