Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!

New York Film Academy ESL

New York Film Academy ESL Dil Okulu
New York Film Academy ESL
Akreditasyonlar: CEA.
New York Film Academy ESL dil okulu, anadili İngilizce olmayan kişilere İngilizce dilini en iyi şekilde öğretmek için kurulmuştur. ESL, öğrencilerin İngilizce dil yeteneklerini geliştirmek, akademik amaçlara yönelik dil eğitimi almak ve kariyerlerini geliştirmek isteyen öğrenciler için yaratıcı bir sanat ortamında yüksek kaliteli dil eğitimi programları sunmaktadır. 

Küçük Sınıflar: New York Film Academy ESL'nin sınıfları 6-10 öğrenciden oluşmaktadır. Az öğrenciden oluşan bu sınıflarda öğretmenle öğrenci arasında daha iyi etkileşim oluşmaktadır.

Tam zamanlı takip: Her öğrencinin İngilizce'deki yeteneği ve yeterlilik hedefleri, gerektiğinde ekstra yardım yapılabilmesi için düzenli olarak değerlendirilir.

Eğitmen kadrosu: New York Film Academy ESL'nin tüm eğitmenleri, mümkün olan en iyi İngilizce eğitimini sağlamayı taahhüt eden son derece yetenekli ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Sunulan Dil Programları

Intensive English Program: NYFA'daki ESL okulunda Yoğun İngilizce Programı, size İngilizceyi başarıyla öğrenmenize yardımcı olan yüksek kaliteli dil eğitimini, desteğini ve rehberliğini sunar. 

Program süresi: 12 hafta
Haftalık ders: 20 saat
Seviyeler: Başlangıçdan ileri seviyeye kadar tüm seviyeler.

New York Film Academy ESL dil okullarının tüm listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Diğer Okullar

YURTDIŞI DİL OKULU ARA