Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!

Zoni

Zoni Dil Okulu
Zoni
Kuruluş Tarihi: 1991
Akreditasyonlar: British Council, ACCET, NAFSA.
Zoni Language Centers, uluslararası dil ve kariyer eğitimi liderlerinden biridir ve 1991 yılında Mr. Zolio C Nieto tarafından kurulmuştur. Zoni dil okulları Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Kanada, Kolombiya ve Kosta Rika çapında New York, New Jersey, Jackson Heights, Flushing, Miami Beach, London, Vancouver ve Heredia olmak üzere  dünyanın her köşesinden gelen binlerce öğrenciye hizmet vermektedir. Dünya çapında 100’den fazla ülkeden gelen 2500 öğrenci günlük olarak Zoni kampüslerine katılmaktadır.

Deneyimli ve özenli kadrosuyla, temel konuşma becerilerini geliştirmek ya da profesyonel İngilizcesini ilerletmek, özel becerilerini geliştirmek isteyen öğrencilere belirli hedeflere ulaşmakla alakalı ideal bir kurs seçiminde yardımcı olmaktadır.

Çağdaş bilgisayar laboratuarları, modern eğitim tesislerinde küçük sınıflar, nitelikli, deneyimli çoğunluğu yurtdışında yaşamış ve eğitim vermiş öğretmenler, başlangıçtan ileri seviyeye kadar tüm düzeyler için İngilizce kursları, Amerikan Kültürü dahil 20’den fazla ders seçimi okulun sağladığı imkanlardan bazılarıdır.Kampüs içi etkinlikleri ve gezileri ile öğrenciler dünyanın heryerinden gelen diğer öğrencilerle tanışma şansına sahip olmaktadır.

Zoni New York Eyaleti Eğitim Departmanlığı tarafından sertifikalı, Miami Beach ACCET tarafından akredite edilmiş ve Vancouver Kanada ise Kanada Dilleri tarafından akredite edilmiştir. Zoni Language Centers ayrıca ABD’de SEVIS onaylı okullardır. Manhattan ve Miami Beach okullarımız TOEFL IBT ve Cambridge Üniversitesi ESOL sınavları için yetkili test merkezleridir.

Okul bünyesinde verilmekte olan kurs seçenekleri:
  • Yoğun İngilizce
  • Yoğun TOEFL İBT Hazırlık
  • Yoğun IELTS Hazırlık Kursu
  • Yoğun İş İngilizcesi
  • Seçmeli İngilizce Kursu
  • Academic Pathway Program 

Zoni dil okullarının tüm listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İngiltere

Diğer Okullar

YURTDIŞI DİL OKULU ARA