Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprott Shaw Language College - SSLC - Surrey

Sprott Shaw Language College - SSLC - Surrey
Sprott Shaw Language College - SSLC - Surrey
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 10 Sınıf
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 15 öğrenci

Sprott Shaw Language College öğrencilerinin başarısına odaklanmış bir dil okuldur. Hedeflerinizi gerçekleştirmeniz ve dünyanızı zenginleştirmeniz için size eğitiminiz boyunca her türlü desteği sunmaktan gurur duymaktadır. Öğrencinin ihtiyaçlarına göre sunulan esnek dersler ve özel kurslarla size en uygun ders çalışma planı hazırlanacaktır. Sprott Shaw Language College'ın Toronto, Vancouver, Surrey ve Victoria'da 4 tane dil okulu bulunmaktadır. "

Surrey 2018 yılında Kanada'nın Kültür Başkenti seçilmiştir. Surrey her yıl Fusion Festival'e ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca Kanada'nın en kültürel çeşitlilik gösteren şehridir. Surrey, her yıl başarıyla büyüyen dijital sanatlar topluluğuna, sanat merkezine, sanat galerisine ve Kwantlen Polytechnic University'e ev sahipliği yapmaktadır.

Sprott Shaw Language College Surrey kampüsü, şehrin kalbinde, restoranlara, kafelere, parklara, eğlence merkezlerine, mağazalara yürüme mesafesindedir. Ayrıca okula yürüme mesafesinde bulunan toplu taşıma duraklar ile Vancouver'a kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Ücretsiz wifi, mikrodalga fırın, buzdolabı, öğrenci salonu.
Sosyal Aktiviteler:
Hoşgeldin partisi, kahve ve sohbet, şehir turu, lezzetli tatlılar, yoga, buz pateni, hafta sonu gezileri.

Street View

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA