Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - Victoria

Sprachcaffe - Victoria
Sprachcaffe - Victoria
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 170 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max. 14 öğrenci

1983 yılında kurulmuş olup 30 yılı aşkın süredir İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince veya Arapça dil eğitimi veren Sprachcaffe, dünyanın pek çok farklı bölgesindeki tatil mekanlarında 30'un üzerinde dil okuluna sahiptir. Sloganı ise “Dil öğren ve insanlarla tanış”tır. Her yıl yaklaşık 40,000 kadar öğrencisi memnuniyetini beyan etmektedir.  "

Sprachcaffe dil okulu ana cadde üzerinde Victoria şehir merkezinin kalbinde bir binada yer almakta olup, sayısız lüks restoranın ve eğlence kulüplerinin bulunduğu Victoria tarihi kentine hızlı yürüme mesafesindedir. Okula beş dakikalık uzaklıkta Victoria’nın başlıca turistik mekanlarından biri olan Inner Hrabour, tüm yıl boyunca sokak sanatçılarıyla, harika restoran, kafe ve dükkanlarıyla doludur. Dünyanın her yerinden turistler hokkabaz ve müzisyenlerin performanslarını izlemek için buraya gelmektedirler.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
Okul Olanakları:
12 konforlu, klimalı sınıf, Mutfaklı geniş öğle yemeği alanı, Ücretsiz internet ve okul çapında kablosuz (WiFi) internet erişimine sahip bilgisayar odası, Öğrenciler için çalışma ve kaynak malzemeleri mevcuttur, Öğrenci salonu
Sosyal Aktiviteler:
Şehir turları, müze ve tiyatro gezileri ve film geceleri

Harita

Paylaş

Diğer "Victoria" Dil Okulları

YURTDIŞI DİL OKULU ARA