Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - St. Paul’s Bay

Sprachcaffe - St. Paul’s Bay
Sprachcaffe - St. Paul’s Bay
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 200 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max. 15 öğrenci

1983 yılında kurulmuş olup 30 yılı aşkın süredir İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince veya Arapça dil eğitimi veren Sprachcaffe, dünyanın pek çok farklı bölgesindeki tatil mekanlarında 30'un üzerinde dil okuluna sahiptir. Sloganı ise “Dil öğren ve insanlarla tanış”tır. Her yıl yaklaşık 40,000 kadar öğrencisi memnuniyetini beyan etmektedir.  "

Malta St Paul's Bay Sprachcaffe İngilizce Dil Okulu adanın kuzeyinde yer alan, küçük, turistik, deniz kenarındaki destinasyon Buggiba'dadır. Büyüleyici Akdeniz kıyısında yer alan bu küçük sahil kasabasında dalış, rüzgar sörfü ya da tekne turları gibi etkinlikler için tam bir cennettir. Ayrıca harika deniz ürünleri restoranları, yerel kafeler ve diskolar bulunmaktadır. Buggiba diğer güzel kasabalara ya da Malta'nın komşu adalarına keşfe çıkmak için ideal bir başlangıç noktasıdır.

Malta St Paul's Bay İngilizce dil okulu görsel ve işitsel anlamda öğrencilerin ihtiyaç duyabileceği her şey düşünülerek donatılmıştır. Okulda derslerden sonra dinlenebilecekleri teras bulunmaktadır. Denize yürüme mesafesi yaklaşık 10 dakika olan okulda hepsi klimalı 9 adet derslik bulunmaktadır. Malta St Paul's Bay İngilizce dil okulu beyaz, tipik bir Malta Villasıdır ve konaklamanın yer aldığı otele yürüyüş mesafesindedir.

Sunulan Programlar:
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
Okul Olanakları:
Modern ve konforlu sınıflar, Resepsiyon, Her türlü ders materyali, Ortak kullanım alanı
Sosyal Aktiviteler:
Voleybol Turnuvası, Hoş Geldin Partisi, Valetta'ya Gezi , Ghain Tuffieha Kumsalına Gezi, Karaoke Gecesi, Malta Gezisi (Tüm Gün), Gozo'ya Jeep ile Safari (Tüm Gün)

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA