Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - Ottawa

Sprachcaffe - Ottawa
Sprachcaffe - Ottawa
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 140 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max. 14 öğrenci

1983 yılında kurulmuş olup 30 yılı aşkın süredir İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince veya Arapça dil eğitimi veren Sprachcaffe, dünyanın pek çok farklı bölgesindeki tatil mekanlarında 30'un üzerinde dil okuluna sahiptir. Sloganı ise “Dil öğren ve insanlarla tanış”tır. Her yıl yaklaşık 40,000 kadar öğrencisi memnuniyetini beyan etmektedir.  "

Sprachcaffe Ottawa şehir merkezinin kalbinde yer almaktadır. Sadece birkaç dakika içinde, öğrenciler yakındaki sanat galerileri, müzeler ve dünyaca ünlü By Ward Markete yürüyebilirler. Bu Pazar açık hava dükkanları, çok geniş restoran, bar ve gece kulüpleri ile tanınır.

Ontario eyaletinde Ottawa belediyesi Kanada’nın başkentidir. Parliament Hill binaları Avrupa tarzı ile turistlerin ezberindedir. Bölge sık sık ışık gösterileri, festivaller, turlar ve Kanada Kraliyet Atlı Polisi geçitleri için kullanılır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
Okul Olanakları:
10 tane bilgisayarlı sınıf, Büyük ekran televizyonlar, Mutfak tesisleri, Konforlu Öğrenci salonu, Ücretsiz internet ve (WiFi) internet erişimli bilgisayar labaratuvarı
Sosyal Aktiviteler:
Şehir turları, müze ve tiyatro gezileri, film geceleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA