Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - Orange County

Sprachcaffe - Orange County
Sprachcaffe - Orange County
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 100 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: ortalama 10 öğrenci

1983 yılında kurulmuş olup 30 yılı aşkın süredir İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince veya Arapça dil eğitimi veren Sprachcaffe, dünyanın pek çok farklı bölgesindeki tatil mekanlarında 30'un üzerinde dil okuluna sahiptir. Sloganı ise “Dil öğren ve insanlarla tanış”tır. Her yıl yaklaşık 40,000 kadar öğrencisi memnuniyetini beyan etmektedir.  "

Orange County, Kaliforniya dil okulu Amerika'nın en güvenilir şehri olan Costa Mesa da bulunmaktadır. Alışverişin tutku, yemeğe çıkmanın sanat olduğu bir yer olan Orange County, Costa Mesa'nın fantastik bir şehrindir. Şehir, Los Angeles şehir merkezinden sadece 45 dakika ve Orance County Kalifornia sahil şeridi, Santa Monica, Redondo Beach, Malibu, Hermosa Beach, Beverly Hills, Rodeo Drive, Dodger Stadyumu, Universal Studios, Disneyland, Hollywood, Orange County ve sayısız diğer Güney Kaliforniya gözde mekanları gibi görülmeye değer turistik yerlere daha yakındır.

Orange County, Kaliforniya dil okulunda Venezualla, Arjantin, Brezilya, Kore, Kolombiya, Almanya, Fransa, İtalya, Peru, Rusya, İspanya, Suudi Arabistan ve Türkiye'nin de dahil olduğu bir çok ülkeden öğrencilere de eğitim verilmektedir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
Okul Olanakları:
Resepsiyon, 9 geniş derslik, yüksek hızda internet erişimli bilgisayar odası, küçük bir mutfak, öğrenci salonu
Sosyal Aktiviteler:
Müze ziyaretleri, tiyatro ve sinema etkinlikleri, şehir turları

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA