Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - New York

Sprachcaffe - New York
Sprachcaffe - New York
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 170 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max. 14 öğrenci

1983 yılında kurulmuş olup 30 yılı aşkın süredir İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince veya Arapça dil eğitimi veren Sprachcaffe, dünyanın pek çok farklı bölgesindeki tatil mekanlarında 30'un üzerinde dil okuluna sahiptir. Sloganı ise “Dil öğren ve insanlarla tanış”tır. Her yıl yaklaşık 40,000 kadar öğrencisi memnuniyetini beyan etmektedir.  "

New York’taki Sprachcaffe dil okulu Manhattan’ da merkezi yerde bulunmaktadır. 28. cadde ve 23. cadde metro istasyonundan 5 dakika yürüme mesafesindedir. Empire State Binası’nın ve Broadway’de birçok tiyatronun bulunduğu 5.cadde sadece birkaç blok ötededir. Madison Square Garden ve Times Meydanı da büyük metro hatları ve diğer birçok yerler gibi çok uzak değildir.

New York Dil Kursu ile bir yandan ister Empire State Building, Times Square, Rockefeller Center, Özgürlük Heykeli ve Staten Adası gibi klasik yerleri ziyaret edebilir ya da isterseniz Chinatown, Little Italy ve Soho gibi sayısız meşhur bölgeyi, tüm bunları -Big Apple- diye bilinen alanda keşfedebilirsiniz.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
Okul Olanakları:
Resepsiyon, 12 konforlu sınıf, Yüksek hızda internet erişimli bilgisayar odası, Küçük mutfak, Öğrenci salonu
Sosyal Aktiviteler:
New York şehir gezileri, Özgürlük Anıtı ziyareti, partiler, Happy Hours, Niagara Şelaleleri gezisi, Disco gecesi, Boston gezisi, vb..

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA