Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - Havana

Sprachcaffe - Havana
Sprachcaffe - Havana
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 60 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max. 10 öğrenci

1983 yılında kurulmuş olup 30 yılı aşkın süredir İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince veya Arapça dil eğitimi veren Sprachcaffe, dünyanın pek çok farklı bölgesindeki tatil mekanlarında 30'un üzerinde dil okuluna sahiptir. Sloganı ise “Dil öğren ve insanlarla tanış”tır. Her yıl yaklaşık 40,000 kadar öğrencisi memnuniyetini beyan etmektedir.  "

Sprachcaffe Havana dil okulu, şehrin en iyi yerleşim yerlerinden biri olan Miramar Bölgesi'ndedir. Miramar ve çevresi, özellikle hala en güzel cadde kabul edilen ana cadde Quinta Avenida, New York'un Manhattan bölgesi model alınarak dizayn edilmiştir. Günümüzde, şehrin en modern ve lüks otelleri, büyükelçilik ve konsolosluklar, ayrıca uluslararası firmaları Miramar'da yer almaktadır. Ayrıca deniz kenarında, Karayip kumsallarına yakın bir bölgede olması başka bir avantajıdır. 

Havana'daki okul 2001 yılında kurulmuştur ve yeni, geniş sınıflara sahiptir. Okul binası iki katlıdır ve öğrencilere rahat, hoş bir ortamda eğitim sunmaktadır.

Konaklama Türleri:
  • Öğrenci Evleri
  • Hotel
Okul Olanakları:
6 klimalı ve görsel-işitsel ekipmana sahip sınıf, Öğrenci salonu, İnternet erişimli bilgisayar köşesi, Kafeterya
Sosyal Aktiviteler:
Şehir turları, müze ve tiyatro gezileri ve film geceleri, Dans ve Vurmalı Çalgılar Kursu

Harita

Paylaş

Diğer "Havana" Dil Okulları

YURTDIŞI DİL OKULU ARA