Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - Calgary

Sprachcaffe - Calgary
Sprachcaffe - Calgary
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 120 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max. 14 öğrenci

1983 yılında kurulmuş olup 30 yılı aşkın süredir İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince veya Arapça dil eğitimi veren Sprachcaffe, dünyanın pek çok farklı bölgesindeki tatil mekanlarında 30'un üzerinde dil okuluna sahiptir. Sloganı ise “Dil öğren ve insanlarla tanış”tır. Her yıl yaklaşık 40,000 kadar öğrencisi memnuniyetini beyan etmektedir.  "

Sprachcaffe Calgary dil okulu Kuzey Amerika ağı dil okullarının bir parçasıdır. Okul şehir merkezinin göbeğinde kurulmuştur ve 10 yılı aşkın süredir burada faaliyet göstermektedir. Calgary, büyük şehirler olan Banff, Edmonton, Whistler ve Vancouver gibi merkezi yerlere yakındır. Burası 'dil, kültür, macera' için ideal bir yerdir.

Calgary boş zaman faaliyetlerine katılmak için birçok fırsatlar sunmaktadır. Kanoya binmek, Kanada yamaçlarından aşağıya kaymak veya çeşitli su sporları bunlardan bazılarıdır. 

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
Okul Olanakları:
9 konforlu-klimalı sınıf, Geniş öğle yemeği alanı, buzdolabı ve mikrodalga fırın, Ücretsiz internet ve okul çapında kablosuz (WiFi) internet erişimine sahip bilgisayar odası, Öğrenciler için çalışma ve kaynak malzemeleri, Resepsiyon alanı
Sosyal Aktiviteler:
Şehir turları, müze ve tiyatro gezileri, film geceleri

Harita

Paylaş

Diğer "Calgary" Dil Okulları

YURTDIŞI DİL OKULU ARA