Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - Calabria/Capo Vaticano

Sprachcaffe - Calabria/Capo Vaticano
Sprachcaffe - Calabria/Capo Vaticano
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 100 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max. 10 öğrenci

1983 yılında kurulmuş olup 30 yılı aşkın süredir İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince veya Arapça dil eğitimi veren Sprachcaffe, dünyanın pek çok farklı bölgesindeki tatil mekanlarında 30'un üzerinde dil okuluna sahiptir. Sloganı ise “Dil öğren ve insanlarla tanış”tır. Her yıl yaklaşık 40,000 kadar öğrencisi memnuniyetini beyan etmektedir.  "

Calabria'daki İtalyanca dil okulu Tropea'nın 3 km güneyinde yer alan Santa Domenica di Racadi'dedir. Okul portakal, zeytin ve zambak bahçesinin tam ortasında bir villadır. Hava güzel olduğunda derslerin çoğu dışarıda, portakal ağaçlarının altında yapılmaktadır.

İtalyanca okulu kumsala 800 metre uzaklıktadır. Santa Dominicak'ya ve 3 km uzaklıktaki Tropea'ya da öğrenciler boş zamanlarında gitmektedirler.

Konaklama Türleri:
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Resepsiyon, Kablosuz internet erişimi, Ferah ve aydınlık sınıflar, Açıkhava sınıfları, TV, video ve stereo ile donatılmış ortak kullanım alanı, Bahçe
Sosyal Aktiviteler:
Tropea ve civarına geziler düzenlenmektedir. Calabria'nın sayısız, güzel kumsallarına da geziler organize edilebilmektedir. Ayrıca dil okulunda yemek kursu da verilmektedir.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA