Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Kaplan International - Perth

Kaplan International - Perth
Kaplan International - Perth
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 150 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 12, maksimum 15 öğrenci

Kaplan International Colleges, 12 ve üzeri yaş aralığı için 40 yılı aşkın bir süredir kapsamlı İngilizce eğitim programları sunmaktadır. Kaplan International İngiltere, İrlanda, İskoçya, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Singapur, Amerika ve Kanada'da olmak üzere toplam 43 adet dil okulunda eğitim vermektedir. Modern şehir merkezlerinde ya da tanınmış üniversitelerin kampüsünde bulunan okulları gibi tercihe uygun merkez alternatifleriyle kaliteli İngilizce eğitimi sunmaktadır. Tüm dil okullar, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır.  "

Kaplan'ın Perth'deki dil okulunda öğrenciler İngilizce öğrenirken aynı zamanda Avustralya ikliminin tadını çıkarabilir, açık hava aktivitelerine katılabilir, alışveriş yapabilir ve Perth şehrini keşfedebilirler. Beyaz kumlu plajlara, turkuaz rengi bir denize sahip Perth, sörf veya dalış gibi su sporları yapmak isteyenler için de caziptir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
Okul Olanakları:
Multimedya merkezi, bilgisayar laboratuarı ve kütüphane, Yetkili Cambridge English Language Assessment Merkezi, Mutfak ve kablosuz internete sahip öğrenci salonu, Okul, tren ve otobüs durakları arasında ücretsiz otobüs servisi
Sosyal Aktiviteler:
Tekne turları, kültürel geziler, doğa gezileri, okul aktiviteleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA