Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!

Hamilton School of English

Hamilton School of English Dil Okulu
Hamilton School of English
Akreditasyonlar: British Council, English UK, IALC.
Hamilton School of English, aynı aile mülkiyeti altında İskoçya'da üç okuldan biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Diğer iki okul Global School of English-Edinburgh ve Hamilton School of English'dir. Hamilton School of English yıl boyunca bireylere ve gruplara yetişkin ve Junior kurs programları sunmaktadır.

Programlar: 

Young Learner Summer Programme - Stirling: Stirling Üniversitesi'nin kampüsünde eğitim verilmektedir. Bu programda kampüs içi konaklama imkanı vardır.   

Young Learner Summer Programme - Edinburgh: Napier Üniversitesi'nin Craiglockhart Kampüsü'nde epitim verilmektedir. Bu programda Edinburg'da aile yanı konaklama imkanı vardır.

Young Learner Twin City Summer Programme: İlk hafta İskoçya'da Stirling Üniversitesi'nde, ikinci hafta İngiltere'de Oxford Üniversitesi'nde eğitim verilmektedir. 

Closed Group Homestay Programme: Edinburg'un merkezinde York Place'de bulunan okulun kendi binasında eğitim verilmektedir. Bu programda Edinburg'da aile yanı konaklama sunulmaktadır. 

Closed Group 50+ Programme: Edinburg'un merkezinde York Place'de bulunan okulun kendi binasında eğitim verilmektedir.

Closed Group Parent and Child Homestay Programme: Edinburg'un merkezinde York Place'de bulunan okulun kendi binasında eğitim verilmektedir. Bu programda Edinburg'da aile yanı konaklama sunulmaktadır. 

Closed Group Glasgow Programme:Glasgow School of English'in Glasgow'daki merkezinde eğitim verilmektedir. Bu programda Youth Hostel konaklaması sunulmaktadır. 

Hamilton School of English dil okullarının tüm listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Diğer Okullar

YURTDIŞI DİL OKULU ARA