Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ELS Language Centers - Teaneck, NJ

ELS Language Centers - Teaneck, NJ
ELS Language Centers - Teaneck, NJ
Okul Tipi: Kampüs.
Okul Kapasitesi: Sınıf başı ortalama 15 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 15 öğrenci

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.  "

ELS Teaneck, New York City’den yalnızca 30 dakika uzaklıktaki Fairleigh Dickinson University (FDU)’nin 20 hektarlık kampüsünde yer almaktadır. Teaneck, New Jersey ve New York sınırındaki güzel ve güvenli bir bölgede konumlanmış zengin bir yerleşim yeridir. Teaneck şehir merkezi FDU kampüsünden çok kısa bir mesafede bulunur ve yürüyerek ulaşılabilir. Teaneck’in farklı etnik kökenlere sahip halkı ve çok sayıdaki çeşitli restoran ve mağazalar uluslararası öğrenciler için sıcak bir ortam yaratır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Beysbol sahası, Bilgisayar merkezi, Spor Salonu, Futbol sahası, Tenis kortu, Sağlık merkezi, Basketbol kortu, Kütüphane, Fitness Merkezi, Kafeterya
Sosyal Aktiviteler:
Go-kart, Super Bowl Festivities/Jersey Boys Broadway Show, Buz pateni, Bowling, Futbol maçları, Partiler ve kutlamalar

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA