Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ELS Language Centers - St. Louis, MO

ELS Language Centers - St. Louis, MO
ELS Language Centers - St. Louis, MO
Okul Tipi: Kampüs.
Okul Kapasitesi: Sınıf başı ortalama 15 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 15 öğrenci

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.  "

ELS St. Louis, havaalanından yalnızca 6.4 km uzaklıkta, University of Missouri-St. Louis (UMSL)’nin kampüsünde yer alır. St. Louis, düşük maliyetle yaşam sürdürülebilecek ve sıcakkanlı insanların yaşadığı 2.5 milyon nüfusluk bir orta batı şehridir. St. Louis, birinci lig beysbol, NFL amerikan futbolu, buz hokeyi ve futbol takımları; Gateway Arch, Anheuser Busch Brewery, çeşitli caz gece kulüpleri ve diğer kültürel etkinlikleri ile tanınmaktadır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Beysbol sahası, Bilgisayar merkezi, Spor Salonu, Futbol sahası, Yüzme havuzu (kapalı), Tenis kortu, Sağlık merkezi, Basketbol kortu, Kütüphane, Fitness Merkezi, Kafeterya
Sosyal Aktiviteler:
Festivallere katılım, Partiler ve kutlamalar, Spor faaliyetleri, Sinema ve tiyatrolar,

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA