Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ELS Language Centers - Silicon Valley, CA

ELS Language Centers - Silicon Valley, CA
ELS Language Centers - Silicon Valley, CA
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: Sınıf başı ortalama 15 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 15-20 öğrenci

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.  "

ELS Silicon Valley, Silikon Vadisi'nin ortasında yer alan Cupertino şehrindeki Oaks Alısveris merkezinde bulunmaktadır ve San Francisco'ya 1 saatten kısa bir mesafededir. ELS Partner okulu De Anza Kolejinin karsısında bulunmaktadır. Çok sayıda kültürel festival düzenlenmekte ve alışveriş merkezleri, restaurantlar, sinema ve tiyatrolar, golf sahaları ve müzeler yer almaktadır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Bilgisayar merkezi, Futbol sahası, Yüzme havuzu (kapalı), Tenis kortu, Basketbol kortu, Kütüphane, Yüzme havuzu (açık), Fitness Merkezi, Kafeterya
Sosyal Aktiviteler:
ELS Silicon vadisi De Anza kolejinin karsısında bulunan Fitness merkezine, kütüphaneye,kafeteryaya yürüme mesafesindedir.Oaks alısveris merkezinde ayrıca pek cok restaurant,magaza,tiyatro ve jimnastik merkezi bulunmaktadır.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA