Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ELS Language Centers - Santa Rosa,CA

ELS Language Centers - Santa Rosa,CA
ELS Language Centers - Santa Rosa,CA
Okul Tipi: Kampüs.
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 15 öğrenci

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.  "

ELS Santa Rosa dil okulu; San Francisco'ya yakın Sonomo County'deki güzel ve güvenli bir şehir olan Santa Rosa California'da bulunan Santa Rosa Junior College kampüsünde yer alır. Öğrenciler; kampüs içinde güzel bir kütüphane, medya ve bilgisayar merkezlerinin de dahil olduğu modern ve konforlu sınıf tesislerinden faydalanırlar. Santa Rosa şehri; kolay erişimli toplu ulaşım seçeneklerine, sonsuz doğal güzelliğe ve yıl boyu güzel iklime sahiptir. Müzik gösterileri ve sanatla dolu metropol bölgelerine, göz kamaştıran kızılçam ormanlarına ve Pasifik Okyanusu'na kolay erişimin tadını çıkarın.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Modern sınıflar, ücretsiz wifi, kütüphane, kafe, futbol sahası, tenis kortu, öğrenci bilgisayar odası.
Sosyal Aktiviteler:
Luther Burbank Home and Gardens Safari West Wildlife Park Festivals (Movie, Music, Art, Food, Wine-Related etc.) and Fairs Redwood Empire Ice Arena Winery Tours Pacific Coastline

Street View

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA