Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ELS Language Centers - Santa Monica, CA

ELS Language Centers - Santa Monica, CA
ELS Language Centers - Santa Monica, CA
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: Sınıf başı ortalama 15 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 15 öğrenci

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.  "

ELS Santa Monica, Los Angeles metropolünün çekici olanaklarına çok yakında, Santa Monica şehir merkezinde özel bir binada yer almaktadır. Palmiyelerle dolu yürüyüş yolları ve nefes kesici gün batımlarıyla, Santa Monica’da yıl boyu sıcak ve ılıman iklim hüküm sürmektedir. Çeşitliliğe ve sanatçı bir ruha sahip insanları, bu küçük şehrin çekiciliğini ve rahat atmosferini oluşturur. Ünlü Santa Monica Pier ve sokak şarkıcıları, sanatçılar, sinemalar, mağazalar ve restoranlarıyla renkli Third Street Promenade yalnızca birkaç blok ötede bulunur. Ayrıca Santa Monica spor meraklıları için; sörf, kaykay, bisiklet ve yüzme gibi birçok açık hava aktivitesine sahiptir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Bilgisayar merkezi, Yüzme havuzu (kapalı), Basketbol kortu (kortları), Kütüphane, Raketbol/squash Kortları, Fitness Merkezi
Sosyal Aktiviteler:
Santa Monica Pier eğlence parkında sınırsız eğlence, Kutlamalar ve partiler, Dondurma ikram günü, Akşam yemekleri, Bowling.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA