Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ELS Language Centers - Portland, OR

ELS Language Centers - Portland, OR
ELS Language Centers - Portland, OR
Okul Tipi: Kampüs.
Okul Kapasitesi: Sınıf başı ortalama 15 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 15 öğrenci

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.  "

ELS Portland, kusursuz ve ucuz toplu taşıma sistemi sayesinde Portland şehir merkezinden 30 dakikadan daha kısa bir mesafede bulunan Concordia University (CU)’nin renkli kampüsünde yer almaktadır. Portland’ın 15.000 hektarlık park sistemi, burayı yürüyüş, bisiklete binme, kayak, kano ve balık tutma gibi sporlar için elverişli bir hale getirmektedir. Öğrenciler, Mt. Hood, Columbia Gorge, Oregon plajları, Seattle ve Vancouver’a yapılan hafta sonu gezilerinin tadını çıkarabilirler. Portland, Batı Kıyısının dördüncü en büyük şehridir ve Forbes dergisince 2009’da ABD’nin en güvenli üçüncü şehridir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Beysbol sahası, Bilgisayar merkezi, Spor Salonu, Futbol sahası, Tenis kortu, Sağlık merkezi, Basketbol kortu, Kütüphane, Fitness Merkezi, Kafeterya
Sosyal Aktiviteler:
Sosyal ve kültürel geziler, Hiking, Eğlence parkları, Partiler ve kutlamalar

Harita

Paylaş

Diğer "Portland" Dil Okulları

YURTDIŞI DİL OKULU ARA