Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ELS Language Centers - Charlotte, NC

ELS Language Centers - Charlotte, NC
ELS Language Centers - Charlotte, NC
Okul Tipi: Kampüs.
Okul Kapasitesi: Sınıf başı ortalama 15 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 15 öğrenci

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.  "

ELS Charlotte, Charlotte’un Southpark bölgesinde, Queens University ana kampüsü ile yeni Spor Kompleksi arasında kalan Park Selwyn binasında yer almaktadır. Merkez, temiz ve modern şehir merkezinden dakikalar kadar uzaklıkta, Parktowne Village ve lüks SouthPark Mall gibi ana alışveriş bölgelerine çok yakındır. Öğrenciler şehirdeki birçok spor ve eğlence etkinliğinin tadını çıkartırlar. Güzel görünümlü Appalachian Dağları ve gözalıcı Carolina plajları yalnızca birkaç saat uzaklıktadır. Yakın zamanda, Charlotte, Relocate America.com tarafından “Amerika’nın Yaşanabilecek En İyi Yeri” seçilmiştir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Beysbol sahası, Bilgisayar merkezi, Spor Salonu, Futbol sahası, Yüzme havuzu (kapalı), Basketbol kortu, Kütüphane, Fitness Merkezi
Sosyal Aktiviteler:
Charleston gezisi, Kayak, Konsept partiler

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA