Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ELC English Language Center - Los Angeles

ELC English Language Center - Los Angeles
ELC English Language Center - Los Angeles
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 240 Öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 10 Öğrenci

1978 yılında kurulan ELC, 38 yıllık başarılı geçmişiyle gurur duyuyor. The English Language Center 1978 yılından bu yana uluslararası öğrencilere yüksek kalitede İngilizce programları sunmaya kendini adamıştır. Yüksek nitelikli ve özverili eğitmenleri ve kullandığı dinamik ve kapsamlı müfredatı ile ELC hızlı bir dil gelişimi için mükemmel bir ortam sağlar. Öğrencilerin ABD'de kaldıkları süre boyunca hem kültürel hem de eğitimsel olarak gelişmelerini garanti altına almak için öğrencilere kapsamlı destek hizmetleri sunmaktadır. "

ABD'de olan biten herşey ilk önce Los Angeles'da olur. Canlı modası, mutfağı ve sanat sahneleriyle Los Angeles Amerikan kültüründe ön plandadır. Dünyanın en sevilen filmlerine ve televizyon sovlarına ev sahipliği yapan Hollywood'da yaşamak ve eğitim almak sandığınızdan da keyifli olacaktır.

* Dünyanın eğlence başkenti
* Moda, müzik ve yaratıcı sanatların merkezleri
* UCLA'ya, Santa Monica'ya, Venice Plajına, Beverly Hills ve Hollywood'a yakın

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Hotel
Okul Olanakları:
21 öğrenci bilgisayarı, ücretsiz wifi, öğrenci salonu, bilgisayar laboratuvarı, akademik ders odası.
Sosyal Aktiviteler:
Yıl boyu güneşli hava, Harika üniversiteler ve inanılmaz düşünürler, dünya standartlarında sörf, golf, tenis ve diğer sporlar, ünlü restoranlar ve meşhur şefler, Hollywod film premierleri, ünlü müzeler, harika plajlar, özel Beverly Hills alışveriş merkezleri, Disneyland, San Francisco, Magic Mountain, Grand Canyon, Las Vegas ve fazlası.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA