Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

EC - Sydney

EC - Sydney
EC - Sydney
Okul Tipi: Şehir Merkezi, Kampüs.
Okul Kapasitesi: 450 Öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 15 öğrenci

EC dil okulları İngilizce eğitimin en verimli şeklinin İngilizce konuşulan ülkelerde gerçekleştirileceğine inanmaktan yola çıkarak İngiltere, Kanada, Amerika, Malta ve Güney Amerika'da toplamda 17 farklı merkezde İngilizce dil eğitimi vermektedir. 1905 yılından bu yana hizmet vermektedir. Genel ve sınava hazırlık kursları dışında 50 yaş üstü kişiler için keyifli dil ve gezi programları ile 18 yaş altındaki çocuklar ve gençler için yaz okulu programları da sunmaktadır. "

EC English Sidney dil okulu restoran, dükkan, gece kulüpleri, müze ve parklarla dolu canlı ve merkezi bir alan olan Darlinghurst'de yer almaktadır. Şehir merkezine ve Sidney'in turistik merkezlerine kısa bir mesafededir.

Modern okul binası, kardeş kuruluşlar olan Charles Sturt University ve Martin College ile beraber kullanılmaktadır; o yüzden kampüs, Avustralyalı ve uluslararası öğrencilerle dolu, oldukça kalabalık bir ortamdır.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
Okul Olanakları:
Kablosuz ağ IT odası İnteraktif yazı tahtaları Öğrenci salonu Aktiviteler Üniversite danışmanlığı Charles Sturt University, Martin College ile ortak kullanılan kampüs
Sosyal Aktiviteler:
Australian Museum, Blue Mountains, Jenolan Caves, Sydney Aquarium, Sydney Museum of Contemporary Art, Taronga Park Zoo, The Rocks gezileri, Spor faaliyetleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA