Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

EC - Melbourne

EC - Melbourne
EC - Melbourne
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 600 Öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 15 öğrenci

EC dil okulları İngilizce eğitimin en verimli şeklinin İngilizce konuşulan ülkelerde gerçekleştirileceğine inanmaktan yola çıkarak İngiltere, Kanada, Amerika, Malta ve Güney Amerika'da toplamda 17 farklı merkezde İngilizce dil eğitimi vermektedir. 1905 yılından bu yana hizmet vermektedir. Genel ve sınava hazırlık kursları dışında 50 yaş üstü kişiler için keyifli dil ve gezi programları ile 18 yaş altındaki çocuklar ve gençler için yaz okulu programları da sunmaktadır. "

Melbourne EC English dil okulu kardeş kuruluş olan Taylors College  ve Charles Sturt University'nin hemen karşısında yer almaktadır. Okul öğretim ve öğrenimde en son teknolojiyi sunmaktadır. Ayrıca öğrencinin ilgilendiği bir alan varsa, Charles Sturt University'de akademik kurslara devam etmek için birçok fırsat vardır.

Melbourne'un tanınmış bir caddesinde bulunan okulun konumu nedeniyle sınıflar doğal ışıktan oldukça yararlanabilmektedir. Okul dükkan, mağaza, tiyatro, sinema ve restoranlarıyla zengin şehir merkezine kısa bir yürüme mesafesindedir.

Melbourne, Avustralya'nın kültür başkentidir. Hem "dünyanın yaşanabilecek en iyi şehri" ve hem de "dünyanın en sportif şehri" olarak kabul edilir. Şehrin kültürel etkinlikleri ve spor takvimi sayesinde şehirde yapacak çok şey bulunmaktadır. Canlı müzik konserleri ve her damak zevkine uygun yemek çeşitleri ile ünlüdür. Ve bunların hepsi tarihi Viktorya dönemi mimarisini modern yüksek binalarla harmanlayan bir şehirde yer almaktadır.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
Okul Olanakları:
Kablosuz ağ IT odası İnteraktif yazı tahtaları Öğrenci salonu Aktiviteler Üniversite danışmanlığı Şehir merkezinde konum
Sosyal Aktiviteler:
Great Ocean Road, Melbourne Museum, National Gallery of Victoria, Queen Victoria Market, St Kilda, Victoria state gezileri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA