Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

EC - Brisbane

EC - Brisbane
EC - Brisbane
Okul Tipi: Şehir Merkezi, Kampüs.
Okul Kapasitesi: 375 Öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 15 öğrenci

EC dil okulları İngilizce eğitimin en verimli şeklinin İngilizce konuşulan ülkelerde gerçekleştirileceğine inanmaktan yola çıkarak İngiltere, Kanada, Amerika, Malta ve Güney Amerika'da toplamda 17 farklı merkezde İngilizce dil eğitimi vermektedir. 1905 yılından bu yana hizmet vermektedir. Genel ve sınava hazırlık kursları dışında 50 yaş üstü kişiler için keyifli dil ve gezi programları ile 18 yaş altındaki çocuklar ve gençler için yaz okulu programları da sunmaktadır. "

Alışveriş ve iş merkezlerinin ortasında yer alan Brisbane EC English dil okulu hareketli bir ortamda olmak isteyen öğrenciler için idealdir. Bu merkezi yerden ulaşıma, mağazalara, dükkanlara, restoranlara ve eğlence yerlerine kolay erişim vardır.

Kardeş kuruluş olan Martin College ile beraber kullanılan kalabalık bir kampüstür. Okul, öğretim ve öğrenimin en son teknolojisini sunmaktadır ve öğrencilerin ilgilendiği bir alanda, Martin College İş, Bilişim Teknolojisi (IT) ya da Grafik Tasarım kurslarına devam etme fırsatları vardır.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
Okul Olanakları:
Kablosuz ağ IT odası İnteraktif yazı tahtaları Öğrenci salonu Aktiviteler Üniversite danışmanlığı Amaca yönelik kampüs Martin College ile paylaşılan kampüs
Sosyal Aktiviteler:
Brisbane local attractions, Dreamworld, Fraser Island, Lone Pine Koala Sanctuary, South Bank, Stradbroke Islands gezileri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA