Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

EC - Auckland

EC - Auckland
EC - Auckland
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 240 Öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 15 öğrenci

EC dil okulları İngilizce eğitimin en verimli şeklinin İngilizce konuşulan ülkelerde gerçekleştirileceğine inanmaktan yola çıkarak İngiltere, Kanada, Amerika, Malta ve Güney Amerika'da toplamda 17 farklı merkezde İngilizce dil eğitimi vermektedir. 1905 yılından bu yana hizmet vermektedir. Genel ve sınava hazırlık kursları dışında 50 yaş üstü kişiler için keyifli dil ve gezi programları ile 18 yaş altındaki çocuklar ve gençler için yaz okulu programları da sunmaktadır. "

EC English Auckland şehir merkezindeki dükkan, mağaza, sinema, otel ve restoranlara kolay erişim sağlayan şehir merkezinde bir okuldur. Ancak aynı şekilde, kırsal alanlara gidip orman yürüyüşleri, dağ bisikleti, kayak ya da dağ tırmanışı yapmak da kolaydır. Ayrıca, yelkenli ile denize açılmayı sevenler için de mükemmel bir yer.

Okul kardeş okulu Taylors College ile aynı kampüstedir ve öğrenci ilgilendiği bir alanda, akademik kurslara devam etme fırsatına sahiptir.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
Okul Olanakları:
Kablosuz ağ IT odası İnteraktif yazı tahtaları Öğrenci salonu Aktiviteler Üniversite danışmanlığı Taylors College ile ortak kampüs
Sosyal Aktiviteler:
Auckland Art Gallery, Auckland Maritime Museum, Auckland Museum, Auckland local attractions, Auckland Zoo, Kelly Tarlton's Underwater World, Russell The Coromandel, Waipoua Forest gezileri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA