Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Delfin English School - London

Delfin English School - London
Delfin English School - London
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 300 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 öğrenci

Delfin English School Dublin'de kurulmuş olup sonrasında Londra'nın merkezinde de bir şube açarak kaliteli ve samimi eğitim anlayışını orada da sürdürmeye devam etmiştir.  "

Delfin English School London, Londra’nın merkezinde, 1.Bölgede, güzel Bloomsbury Meydanı'ndadır.  Holborn Metro İstasyonu'na sadece 1 dakika, Russell Meydanı veya Tottenham Court Road Metro İstasyonu'na 7 dakika yürüme mesafesindedir. Bloomsbury Meydanı dersten sonra öğle yemeği ve dinlenmek için mükemmel bir yerdir ve dersliklerin hepsinden harika manzarası görünür.

Delfin geniş, aydınlık ve modern sınıfları ile güzel bir Georgia dönemi binasındadır. Binada tam donanımlı yüksek nitelikte öğretim odaları, bir bilgisayar odası, bir resepsiyon alanı ve bir öğrenci odası bulunmaktadır.

Delfin her hafta öğrencilerin anadili İngilizce olanlarla ve diğer öğrencilerle İngilizce pratiği yapabileceği haftalık, kültürel, sosyal ve sportif etkinlikler düzenlemektedir. Bu etkinlikler için ekstra bir ücret talep edilmemekte ve bir Delfin öğretmeni her gezide gruba eşlik etmektedir.

Okulun konaklama için aile yanı konaklama, hostel, paylaşımlı ev, kiralık ev seçeneklerini sunmaktadır. Tercihe bağlı olarak öğrenci kendi konaklamasını kendisi de ayarlayabilmektedir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
Okul Olanakları:
Beyaz tahta ve görsel/işitsel olanaklarla tam donanımlı geniş, aydınlık derslikler, ücretsiz internet erişimi, geniş bant erişimine sahip bilgisayarlar,etüt salonu.
Sosyal Aktiviteler:
Ücretsiz kültürel geziler, ücretli kültürel geziler, haftasonu gezileri, Delfin okul partileri, ücretsiz sosyal etkinlikler, Language Exchange

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA