Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ES Dubai - Dubai

ES Dubai - Dubai
ES Dubai - Dubai
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 17 öğrenci

ES Dubai'de eğitim maceralarınıza başlayın ve dünyanın en kaliteli destinasyonlarından birini yaşayın! ES Dubai dil okulu Dubai’nin ilk ve tek uluslararası çapta eğitim veren ve öğrenci vizesi sağlayabilen dil okuludur. ES Dubai'de, insanların İngilizce öğrenmeyi tercih etmelerinin birçok nedeni olduğunu biliniyor ve size hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak teşvik edici bir ortam sunuluyor. ES Dubai, öğrenim hedeflerinize ulaşmanıza ve yeni kursunuza yerleşmenize yardımcı olacak deneyimli öğretmenler tarafından size verilen geniş bir program yelpazesi sunar. "

ES Dubai dil okulu Yeni Dubai’nin kalbi olan, Jumeirah Lake Towers (JLT)’ta bulunmaktadır.JLT rahat ulaşımlı bir yerdedir ve büyük bir yemek seçimi, perakende ve eğlence seçenekleri sunup, toplu ulaşımı harikadır (iki tane metro istasyonu vardır) ve Dubai Marina Alışveriş Merkezinden ve plajdan sadece birkaç dakika mesafededir.

Okul konumu güvenli çevresi, yerli spor alanları ve aktiviteleri ve ücretsiz dolmuş ulaşımı ile uluslararası öğrenciler için ideal bir ortam sunar.

Okul Olanakları:
Ücretsiz Wi-Fi, Kütüphane, Çalışma odası.
Sosyal Aktiviteler:
Bir aktivite programından çok daha fazlası, okul ekibi aktiviteleri İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenizi ve aynı zamanda eğlenmenizi sağlayacak şekilde düzenlemektedir. Bazen öğrenmenin en iyi yolu eğlenerek öğrenmektir.

Street View

Paylaş

Diğer "Dubai" Dil Okulları

YURTDIŞI DİL OKULU ARA