Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

BBSI - Bournemouth

BBSI - Bournemouth
BBSI - Bournemouth
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 300 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: ortalama 13 öğrenci

Bournemouth Business School International (BBSI) 1992 yılında, uluslararası öğrenciler için akademik, iş ve mesleki eğitim sağlamak amacıyla kurulmuştur.  "

BBSI Bournemouth merkezde Victoria dönemine ait yan yana 3 binada hizmet vermektedir. Yürüyüş mesafesinde bulunan mağazalar, butikler, cafeler dinlenmek isteyen öğrenciler için güzel bir fırsattır. Kilometrelerce uzanan sahili, bahçeleri ve parklarıyla meşhur olan bu kasaba, tarihi ve doğal güzellikleriyle öğrencilerin hem gezebilecekleri hem de dillerini geliştirebilecekleri bir ortam yaratmaktadır. 

Okulun sağladığı internet, IT odası, ortak salon gibi imkanların yanı sıra okulda futbol turnuvaları, kültürel geziler, oyun geceleri, workshoplar ve plaj voleybolu turnuvaları da düzenlenmektedir.

Sunulan Programlar:
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
28 bilgisayarlı 2 adet IT Multi-Medya Merkezi, 23 tam donanımlı sınıf-DVD/ VCR/ CD, Okul içerisinde kablosuz internet erişimi, Kütüphane, 6 adet internet erişimli bilgisayarlı, uydu televizyonlu öğrenci ortak salonu, Teras ve bir bahçe, Bisikletler için park alanı, Okul önünde otobüs durağı.
Sosyal Aktiviteler:
Kültürel geziler, Londra, Bath, Oxford gibi şehirlere günlük geziler, spor faaliyetleri, karaoke pub geceleri, buz pateni, müze ziyaretleri, partiler, haftalık kahve ve sohbet kulübü, kültürel ilgi başlığı altında konferans ve sunumlar, film kulübü, futbol turnuvaları, workshoplar

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA