Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Bayswater College - Liverpool

Bayswater College - Liverpool
Bayswater College - Liverpool
Okul Tipi: Şehir Merkezi.

1973'te Bayswater'da kurulan dil okulu 2018'de devralarak eğitim hayatına başlayan Bayswater College, Londra'da öğrencilere kapılarını açmaktadır. Dil okulunun amaçlarından biri yurt dışından gelen öğrencilere İngiliz kültürünü yaşatarak İngilizce öğretmektir.  "

Şehrin göbeğinde, şehrin en iyi müzelerinden, galerilerinden, mağazalarından, kafelerinden ve restoranlarından birkaç dakika uzaklıkta bulunan Bayswater Liverpool School, öğrencilerin dil yolculuğuna başlamaları gereken yerdir. Kolej, öğrencilerin kariyerlerinde fark yaratan ve dünyanın her yerinden öğrencilerle yaşam boyu ilişkiler geliştirmelerine olanak tanıyan kurslar sunmaktadır. Kolej, öğrencilere evden uzakta bir ev, tüm öğrencileri için tam destek, sıcak ve samimi bir ortam sunar.

Bayswater Liverpool, Liverpool'un bazı ünlü cazibe merkezlerine yürüme mesafesindedir. Dünyaca ünlü Cavern Club (The Beatles'ın doğum yeri), deniz kıyısı ve Royal Albert Dock gibi mekanlar öğrencilerin ziyaret etmesi gereken başlıca yerlerdir.
 

Öğrenciler haftalık birçok sosyal etkinliğe katılarak şehri ve sınıf arkadaşlarını tanıma fırsatı bulabilirler Hafta sonları da dahil olmak üzere her gün gerçekleşen etkinliklerle, Birleşik Krallık kültürü hakkında daha fazla bilgi edinilebilir ve dil becerisi geliştirilebilir.

 Pek çok müze gezisi, canlı müzik gecesi ve özel serginin yanı sıra Birleşik Krallık'taki diğer ünlü şehirlere günübirlik geziler de düzenlenmektedir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA