Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

French in Normandy - Normandy, Rouen

French in Normandy - Normandy, Rouen
French in Normandy - Normandy, Rouen
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 12 Sınıf

1992'den beri aile şirketi olarak yönetilen ve Fransızca öğrenmek veya dil becerilerini geliştirmek isteyenler için cazip kombinasyonlar sunan ödüllü French in Normandy, sıcak ve sevecen bir çalışma ortamı ve heyecan verici sosyal ve kültürel programlarıyla önde gelen bir eğitim kurumudur. Eğitmenlerinin tamamı yüksek donanıma ve uzun yıllardır dünyanın her yerinden öğrencilere eğitim verme deneyimine sahiptir. Okulda kaldıkları süre boyunca maksimum verim almaları konusunda öğrencilere yardımcı olmak için hazır bulunmaktadırlar. French in Normandy'nin sevecen ve destekçi yönetim ekibi Rouen'daki yeni hayatınıza alışmanızda size yardımcı olmak ve bilgi ve destek sağlamak için her zaman yanınızdadır. "

French in Normandy, huzur dolu Jardin des Plantes yerleşim bölgesinde, Seine Nehri'nin sol kıyısında konumlanmıştır. Rouen'ın olağanüstü Botanik Bahçeleri okulun karşısında yer alır.
FIN, geniş yelpazeye sahip dükkanları ve her damak tadına ve bütçeye uygun restoran ve fast food mekanlarıyla dolup taşan St. Sever'in trafiğe kapalı bölgesinin arkasında yer alır.
Metro ve otobüs durakları ile şehrin bisiklet istasyonlarından biri sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde olduğundan FIN'ye şehrin her yerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Trianon Café okula üç dakikalık mesafededir ve öğrenciler için uygun fiyat imkanı sağlar. Okul, engelli erişimine tamamen açık bağımsız bir bina şeklindedir. Çok sayıda ücretsiz otopark mevcuttur.

İlk gün okulu gezebilmeleri, personelle tanışabilmeleri ve doğru seviyedeki gruba yerleştiklerinden emin olmak amacıyla hazırlanan sözlü sınava girebilmeleri için öğrencilerden en geç saat 08.15'te okulda olmalarını rica edilmektedir. Ayrıca, öğrencilere gelmeden önce tamamlayabilecekleri bir çevrimiçi seviye belirleme testi de sunulmaktadır. Yeni öğrenciler, ilk gün hiç zaman kaybetmeden 09.30'da derse katılır. 
Kurs sonunda ne kadar ilerlediklerini ölçmek için öğrencilere test yapılır ve içeriğinde kurs tarihleri, alınan ders sayısı ve ulaşılan seviyenin bulunduğu bir sertifika verilir. Tüm seviyeler Avrupa Ortak Ölçüt Çerçevesi'ne uygundur.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
12 sınıf ve bir öğrenci kaynak merkezi, Su sebili, sıcak ve soğuk içecek makinesi, atıştırmalık ve çikolata otomatı, dergi, gazete ve turist danışma merkezinin bulunduğu resepsiyon alanı, Wifi, Langırt
Sosyal Aktiviteler:
Yeni öğrenciler için Oryantasyon ve Eğlenceli Gramer Atölyesi, Tiyatro Kulübü, Kitap kulübü, Sinema kulübü, Fransızca atölyesi

Street View

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA