Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

DID - Münih

DID - Münih
DID - Münih
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 75 (Düşük sezon), 175 (Yüksek sezon)
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 15 öğrenci

DID (Deutsch in Deutschland) adından da anlaşıldığı üzere Almanca'yı Almanya'da öğrenin felsefesi üzerine kuruludur. Öğrencilere Almanca öğrenmenin yanında Alman kültürünü, Almanya'daki günlük yaşamı ve iş yaşamını, heyecan verici şehirleri ve çok çeşitli güzelliklere sahip kırsal alanları tanıma fırsatını sağlamaktadır.  "

Münih'teki geleneksel enstitü merkez istasyonun yakınında Arnulfstraße 10'da bulunmaktadır. did deutsch-institut Münih'teki bütün sınıflar modern ve güzel döşenmiştir. Sınıflar 2. ve 3. katta bulunur ve çok güneş ışığı alırlar. Sayısız butik ve büyük alışveriş merkezleriyle en büyük alışveriş caddesi burada başlıyor. DID deutsch-institut Münih buradan sadece birkaç dakika uzaklıkta ve merkez tren istasyonunun hemen yakınında yer almaktadır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
Modern öğrenme araçlarına sahip Bireysel Öğrenme Merkezi 6 bilgisayarlı Multimedia salonu 6 bilgisayarlı Internet cafe (kayıt ücreti alınır.) Laptop kablosu ve kablosuz internet erişimi Öğrenci kimlik kartları, şehir haritaları, vs. sağlayan Öğrenci bürosu İçecek ve hazır yiyecek otomatı olan bir kantin Masa tenisi bulacağınız geniş bir teras
Sosyal Aktiviteler:
Şehir turları, spor ve kültür faaliyetleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA