Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Torquay International School - Torquay

Torquay International School - Torquay
Torquay International School - Torquay
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 150 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max 10 - yaz dönemi 12

Torquay International School 37 yıllık deneyimi boyunca 25,000’in üzerinde öğrenciye İngilizce eğitimi vermiştir. Okul öğrencilerin ihtiyaçlarına odaklanarak etkileşimli bir eğitim yöntemi uygulamaktadır. Deneyimli öğretmenlerin İş İngilizcesi, yönetim, bankacılık, finans ve daha birçok alanda olmak üzere uzmanlıkları vardır.  "

Torquay International School, 1972 yılında kurulmuştur. Okul, şehrin merkezine 5 dakikalık bir yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.

Viktorya dönemi mimarisine sahip dil okulunda güzel tasarlanmış 20 sınıf vardır ve okulun etrafı bahçelik alandır. Öğrencilerin ders aralarında bu güzel bahçede dinlenme fırsatları vardır. Güzel havalarda bahçe ayrıca voleybol, badminton ve barbekü partileri içinde kullanılmaktadır. 

Genel İngilizce için yaş sınırı 16’dır, ancak bu sınıflarda öğrencilerin çoğu 20-45 yaşlarındadır. İş ve Bankacılık kurslarındaki öğrenciler çoğunlukla 30-50 yaşlarındadır. Okulda tüm kurslarda genellikle 15-20 milletten toplam 100 öğrenci vardır. Kurslar 1 ila 50 hafta arasında değişir. 

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Hotel
Okul Olanakları:
Dil Laboratuvarı, TV salonu, bilgisayar odası
Sosyal Aktiviteler:
Kursun ilk günü, yeni gelen öğrenciler için şehir turları düzenlenmektedir. Exeter, Bath, Oxford ve Londra, okulun geziler düzenlediği bölgelerdendir. Sinemalar, restoranlar ve diskolar ise Torquay'ın size sunabileceği günlük etkinliklere örneklerdir. Yapabileceğiniz sportif etkinlikler ise tenis, badminton, binicilik ve yüzmedir. 18 adet sahile sahip olan Torquay Koyunda sezonu geldiğinde yelken ve rüzgar sörfü de yapılabilmektedir.

Harita

Paylaş

Diğer "Torquay" Dil Okulları

YURTDIŞI DİL OKULU ARA