Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Quito Dil Okulları

Quito Dil Okulları Hakkında Genel Bilgi

Quito Dil Eğitimi Lapaz'dan sonra dünyadaki ikinci en yüksekte yer alan tam adıyla San Fransisco de Quito, Güney Amerika'nın kuzeydoğusunda Ekvador'un başkentidir.

Quito dünya üzerindeki tek, volkan tehlikesi altında olan başkenttir. 21km batısında yer alan Guagua Pichincha yanardağı halen aktif bir volkan olup, en son 1999 senesinde faal olmuştur.

Quito'nun kuzeyi, ülkenin ana ticaret merkezi, aynı zamanda yüksek sınıf yerleşimcilerin ve önemli binaların bulunduğu bölgedir.  Quito'nun kuzeyinde Atahualpa Olimpiyat Stadı'nın arkasında Güney Amerika'nın en büyük şehir parkı Parque Metropolitano bulunur. Parkta dağ bisikleti, yürüyüş ve koşu yapılabilir. Ayrıca burada sayısız heykellerin dışında patika yollar ve okaliptüs ağaçları vardır.


Quito, ekvatorun 25 km güneyinde yer aldığından yüksekliğe rağmen, Quito'da her yıl düzenli olarak ılıman iklim görülür. Ortalama sıcaklık ise 15 C'dır. Şehirde sadece kuru ve nemli olarak iki mevsim vardır. Haziran ile Eylül arası Kuru mevsim, Ekim ile Mayıs Arası ise nemli mevsimdir.

Quito Dil Okulları

YURTDIŞI DİL OKULU ARA