Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Don Quijote - Salamanca

Don Quijote - Salamanca
Don Quijote - Salamanca
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 150 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: ortalama 8 öğrenci

1986 yılından beri yılda 12000 kadar öğrenciye, uluslararası iletişimde dünyada en çok kullanılan ikinci dil olan İspanyolca dil eğitimi vermekte olan Don Quijote, İspanya ve Latin Amerika'da bulunan 20den fazla dil okullarıyla alanında lider dil okuludur. Don Quijote dil okulları öğrencilerine en yüksek kalitede eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Bu sayede de en çok bilinen ve tanınan Uluslararası İspanyolca Dil Okulu olarak dünyanın dört bi yanından gelen öğrencilere en iyi eğitimi sunmaktadır.  "

Dünyanın her köşesinden öğrencilerin ziyaret ettiği Salamanca, görsel açıdan çarpıcı, UNESCO tarafından Dünya Mirası kapsamında ve 2002 yılında ise Avrupa Kültür Başkenti seçilmiş bir kenttir. Bu tarihi kent aynı zamanda dünyadaki ikinci en eski üniversiteye de ev sahipliği yapmaktadır. Salamanca'da yer alan Don Quijote dil okulu şehrin tam merkezinde yer almaktadır. Salamanca Üniversitesi'ne 100 metre, Plaza Mayor'e de kısa bir yürüme mesafesindedir. Okul,16. yüzyıldan kalma restore edilmiş bir manastırda eğitim vermektedir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
Okul Olanakları:
Tam donanımlı 17 sınıf, Bilgisayar odası, Ödünç kaynak alabileceğiniz bir kütüphane, TV ve Audio odası, Mutfak, Ücretsiz WiFi erişimi, Donanımlı bir teras ve bahçe
Sosyal Aktiviteler:
Kültürel aktiviteler, spor faaliyetleri, kutlamalar ve partiler, oyunlar, yarışmalar

Harita

Paylaş

Diğer "Salamanca" Dil Okulları

YURTDIŞI DİL OKULU ARA