Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Don Quijote - Granada

Don Quijote - Granada
Don Quijote - Granada
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 90 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: ortalama 10 öğrenci

1986 yılından beri yılda 12000 kadar öğrenciye, uluslararası iletişimde dünyada en çok kullanılan ikinci dil olan İspanyolca dil eğitimi vermekte olan Don Quijote, İspanya ve Latin Amerika'da bulunan 20den fazla dil okullarıyla alanında lider dil okuludur. Don Quijote dil okulları öğrencilerine en yüksek kalitede eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Bu sayede de en çok bilinen ve tanınan Uluslararası İspanyolca Dil Okulu olarak dünyanın dört bi yanından gelen öğrencilere en iyi eğitimi sunmaktadır.  "

Don Quijote Granada merkezi 5 katlı bir okul binasına sahiptir ve öğrencilerine rahat ve samimi bir öğrenme alanı oluşturmuştur. Okul, sokağı kuşbakışı gören pencere ve balkonlarıyla aydınlık ve havadardır. Tarihi bir kent olan Granada’da Elhamra Sarayı, Royal Chapel gibi tarihi mekanlar görülmeye değerdir. Orta büyüklükte bir kent olan Granada öğrenciler tarafından rahatlıkla keşfedilebilecek heyecanlı bir şehirdir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
5 katlı okul binası, Klimalı sınıflar, Ücretsiz WiFi erişimi, TV, DVD, Hi-Fi, kütüphane ve oyunların bulunduğu tam donanımlı bir rekreasyon alanı

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA