Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Cicero Language International - Kent

Cicero Language International - Kent
Cicero Language International - Kent
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 100 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 12 kişi

Cicero Languages International, 1980 yılında kurulmuş ve British Council tarafından akredite küçük, samimi ve profesyonel bir dil okuludur. Kurs öncesi öğrencinin seviyesi ölçülerek herkesin ihtiyacına göre bir programa yönlendirilir. Cicero Dil Okulunda Dünyanın birçok yerinden gelen öğrenci bulunmaktadır  "

İngiltere’nin güneydoğusunda yer alan ve Hi-Fi Sanayinin Ada’daki en önemli bölgesi olan Kent’te, Londra’ya 56 km uzaklıkta bulunan, tarihi öneme sahip Tunbridge Wells şehrinde eğitim veren Cicero'nun Tunbridge Wells'deki ana binasında sınıflar, öğrencilerin kahve odası, internet odası, kütüphane ve resepsiyon, şehir merkezine yakın Edwardian binasının dört katını oluşturur. Genç öğrenciler için yatılı okul Büyük Britanya Krallığı'nın önde gelen devlet okullarından Holmewood House School'da yer alır. Margate'deki bilgi merkezinde bulunan ve aile yanında kalan öğrenciler Westwood'da yer alan Thanet College'da çalışırlar. 

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
Okul Olanakları:
Ücretsiz internet ve e-mail erişimi, kendi kendine çalışma merkezi, kitabevi ve kahve odası
Sosyal Aktiviteler:
Londra'ya ve merak edilen diğer yerlere tam gün geziler, sinema, bowling, tenis, disko, Canterbury, Dover ve Leeds kalesine yarım günlük geziler, barbeküler, bilgi yarışmaları karaoke ve guiz geceleri, vb. Eğlence aktiviteleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA